Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 The devil and her besties - Lamia & Halle

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Halle Wackrill
:: prostitute
:: prostitute
Halle Wackrill


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2012. Apr. 10.
Age : 31
Tartózkodási hely : Párizs

The devil and her besties - Lamia & Halle Empty
TémanyitásTárgy: The devil and her besties - Lamia & Halle   The devil and her besties - Lamia & Halle EmptyVas. Ápr. 15, 2012 7:02 am

Lamia
Lamiaaaa...hol a búsban vagy? NApok óta semmit nem hallottam felőled. Remélem az elmebeteg fazon, aki múltkor engem akart, most nem rád vetette ki a hálóját. Szólni fogok a Madamme-nak. Jelentkezz!! Aggódom érted.
H
Vissza az elejére Go down
Lamia Leclair
:: prostitute
:: prostitute
Lamia Leclair


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2012. Apr. 14.

The devil and her besties - Lamia & Halle Empty
TémanyitásTárgy: Re: The devil and her besties - Lamia & Halle   The devil and her besties - Lamia & Halle EmptyVas. Ápr. 15, 2012 7:16 am



The devil and her besties - Lamia & Halle 595229_1292050459949_full

* to Halle

one new text message

szia édes. az a helyzet, hogy az elmúlt három napban volt a havi bajom és nem mentem be dolgozni, ne aggódj, semmiféle elmebeteg nem látogatott meg, szerencsére, tehát nehogy szólj a Madamme-nak! ami azt illeti, ma este már megyek is dolgozni, szóval biztosan találkozunk. : P de ne hagyj unatkozni, mizujs odabent? : DD
L.





Vissza az elejére Go down
Halle Wackrill
:: prostitute
:: prostitute
Halle Wackrill


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2012. Apr. 10.
Age : 31
Tartózkodási hely : Párizs

The devil and her besties - Lamia & Halle Empty
TémanyitásTárgy: Re: The devil and her besties - Lamia & Halle   The devil and her besties - Lamia & Halle EmptyVas. Ápr. 15, 2012 7:52 am

Lamia
Nagy szerencséd van. Igazán írhattál volna vagy hívhattál volna. Nem tudod használni a mobilod? Najó, befejeztem az anyáskodást.
Itt semmi érdekes nem történt, egyre jobban unom magam. Edward sem jelentkezett két napja, fogalmam sincs, mi a franc baja van. Nem fogom abbahagyni a melót, mert őnagysága azt kívánja. Nem mintha bármikor is megkért volna rá. Mindegy, valamikor el kellene mennünk egyet szórakozni, mert kezdek bepörögni.
H
Vissza az elejére Go down
Lamia Leclair
:: prostitute
:: prostitute
Lamia Leclair


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2012. Apr. 14.

The devil and her besties - Lamia & Halle Empty
TémanyitásTárgy: Re: The devil and her besties - Lamia & Halle   The devil and her besties - Lamia & Halle EmptyVas. Ápr. 15, 2012 8:00 am



The devil and her besties - Lamia & Halle 595229_1292050459949_full

* to Halle

one new text message

jól van na, anyuci, bocsáss meg...
egyáltalán nem beszéltetek? mi lenne, ha küldenél neki egy sms-t vagy egy visszahívást? akkor miért gondolkodsz ilyeneken? ha egyszer nem mondta neked, hogy hagyd abba, akkor miért gondolsz ilyenre? Edward szeret téged Halle, veled akar lenni, csak gondolom azért képviselőnek lenni sem egyszerű...
szórakozni? benne vagyok, csak ma este már én is dolgozom és ugye no alcohol...
L.





Vissza az elejére Go down
Halle Wackrill
:: prostitute
:: prostitute
Halle Wackrill


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2012. Apr. 10.
Age : 31
Tartózkodási hely : Párizs

The devil and her besties - Lamia & Halle Empty
TémanyitásTárgy: Re: The devil and her besties - Lamia & Halle   The devil and her besties - Lamia & Halle EmptyHétf. Ápr. 16, 2012 5:42 am

Lamia
Nem fogok futni utána Mia. Amúgyis, én kerestem tegnap is, meg ma reggel is, szóval...tehet egy szívességet.
Furcsa mód fejezi ki irántam a szerelmét. Mostanában annyira más lett, félek, hogy talált magának valami "normális" lányt. :S
Háááááát elsőnek össze kéne szedni a csajokat. Lena, Erin meg a többieket, nálam kezdődne a parti és utána mennék tovább a városba. Na, mint szólsz? Smile
Vissza az elejére Go down
Lamia Leclair
:: prostitute
:: prostitute
Lamia Leclair


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2012. Apr. 14.

The devil and her besties - Lamia & Halle Empty
TémanyitásTárgy: Re: The devil and her besties - Lamia & Halle   The devil and her besties - Lamia & Halle EmptyHétf. Ápr. 16, 2012 5:46 am



The devil and her besties - Lamia & Halle 595229_1292050459949_full

* to Halle

one new text message

kizárt dolog, hogy lecserélne téged. szerintem egyébként, be kéne vetned valami trükköt. mondjuk felmehetnél hozzá egy szál kabátban és miután kinyitotta az ajtót, ledobhatnád a kabátot és rávethetnéd magad. huhh, én ezt egyszer mindenképpen ki fogom próbálni. : P
benne vagyok a partiban, de édes, mikor?
L.





Vissza az elejére Go down
Halle Wackrill
:: prostitute
:: prostitute
Halle Wackrill


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2012. Apr. 10.
Age : 31
Tartózkodási hely : Párizs

The devil and her besties - Lamia & Halle Empty
TémanyitásTárgy: Re: The devil and her besties - Lamia & Halle   The devil and her besties - Lamia & Halle EmptyHétf. Ápr. 16, 2012 5:53 am

Lamia
Már kpróbáltam azt is, valami újat mondj. Kurva vagyok, de lassan kezdek kifogyni a szexis ötletekből, amivel feldobhatnám a szexuális életünket. :/
Nekem oly mindegy szívem, csak menjünk valamerre, mert esküszöm, ha most nem tombolhatom ki magam, Edward-on fogom kitölteni a felgyülemlett energiáimat. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Lamia Leclair
:: prostitute
:: prostitute
Lamia Leclair


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2012. Apr. 14.

The devil and her besties - Lamia & Halle Empty
TémanyitásTárgy: Re: The devil and her besties - Lamia & Halle   The devil and her besties - Lamia & Halle EmptyHétf. Ápr. 16, 2012 6:10 am



The devil and her besties - Lamia & Halle 595229_1292050459949_full

* to Halle

one new text message

akkor mondjuk készíts magadról szexi képeket és csatolj hozzájuk valami pikáns szöveget, majd küldd el neki. : P
ha a felgyülemlett energiádat vad szexben vezeted le, akkor maradjunk inkább otthon. : P
L.




Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





The devil and her besties - Lamia & Halle Empty
TémanyitásTárgy: Re: The devil and her besties - Lamia & Halle   The devil and her besties - Lamia & Halle Empty

Vissza az elejére Go down
 
The devil and her besties - Lamia & Halle
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Halle Jasmine Wackrill
» Lamia & Graham
» Lamia Lilia Leclair ~black beauty

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: It's hard to look right... :: Archívum-
Ugrás: