Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Halle Jasmine Wackrill

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Halle Wackrill
:: prostitute
:: prostitute
Halle Wackrill


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2012. Apr. 10.
Age : 31
Tartózkodási hely : Párizs

Halle Jasmine Wackrill   Empty
TémanyitásTárgy: Halle Jasmine Wackrill    Halle Jasmine Wackrill   EmptyCsüt. Ápr. 12, 2012 8:31 am







Name: Halle Jasmine Wackrill

Nicknames: Lie, Ellie

Age: 19 éves

Date of Birth: 1993. február 12.

Member Group: Prostitute

Sexuality: Biszexuális

Hometown: Anglia; Manchester városa

Face Claim: Scarlett Johansson



Tell us about yourself.


Igazán elragadó személyiségem van. Szeretem az időmet férfiak társaságában tölteni mindenféle kötöttségek nélkül. Lehet szó egy kis baráti csevejről, ami heves szexbe torkollik vagy épp az ellentettje. Soha nem hazudtam senkinek sem arról, mi a munkám. Azért, mert én ezt választottam hivatásomnak, nem vagyok se több, se kevesebb az átlagemberektől.
Szeretetre éhes lány vagyok, vágyom a törődésre, a kényeztetésre, amit sokszor meg is kapok a kuncsaftjaimtól. Különösen egytől, akiről nem szívesen beszélek senkinek sem. Legyen elég, hogy a francia parlament oszlopos tagja, aki neve elhallgatását kértem tőle, cserébe némi pénzbeli juttatásért. Nem vagyok szerelmes, egy kurva nem érezhet ilyet, mégis amikor meglátogat, izgatottan várom.
Makacsa vagyok, talán túlzottan is. Szeretem magam kézben tartani az ügyeimet, nem bírom, ha megmondják, mit kellene tennem. Ezért sokszor összetűzésbe kerülök a többi lánnyal. Heves a természetem, gyakran váltogatják egymást bennem a különböző érzelmek. Pillanatok alatt tudok imádnivaló lányból hárpiává változni.
Kevés embert tudhatok magamhoz közel, de ez a kevés ember nekem megfelel. Elfogadnak úgy, ahogy vagyok. Hibákkal vagy anélkül.
Különben is, ki akar egy kurva ismerőse lenni.


Do you have previous experience?


Hűvös kéz simított végig a gerincem vonalán, majd ajkak érintése kényeztette tovább a bőrömet. Testem izzott a forróságtól és a vágytól. Kéjes sóhaj hagyta el a számat, légzésem felgyorsult és percek választottak el a mindent elsöprő orgazmustól. Edward nagyon tudta, mit kell tennie ahhoz, hogy mindig is emlékezzek a vele eltöltött kósza percekre.
Ritkán találkozunk, ám ha ez valamily módon mégis sikerül, hihetetlen érzés keríti hatalmába a testem és a lelkem. Szeretem a szexet, nem hiába lettem önszántamból kurva, de Edward-al valami leírhatatlan. Az, hogy olyannal csinálod, aki utána nem rakja le az asztalra a jussomat, teljesen más világításba helyezi a dolgokat.
Kipirult arccal feküdtem el mellette, mosolyogva néztem rá és felkuncogtam, ahogy lágy csókot lehelt a melleimre. Sosem vallottam be neki, de azt hiszem, szerelmes vagyok belé. Titkolnom kell az érzéseimet, ahogy Ő is ugyan így tesz. Kizárólag akkor tudunk együtt lenni, ha a felesége elutazik hetekre vagy akár hónapokra, hogy egy kicsit feltöltődjön. Bár nem értem, miért teszi ezt. Edward mellett az élet csodálatos lehet, miért keres kibúvót a házasság szent törvénye alól.
Légzésem lenyugodott, cigarettáért nyúltam az éjjeliszekrény fiókjába, míg Edward gyufát keresett zakója belső zsebében. Szerettem, hogy szavak nélkül is megértjük egymást. A gyufa kis lángja pillanatok alatt betöltötte a szoba sötétjét, megvilágította arcomat, a cigaretta füst pedig körbelengte meztelen testünket. Jól eső, mély levegővételek közepette jutattam a nikotint a tüdőmbe és olykor, amikor kifújtam a füstöt, lágy csókot nyomtam a mellettem fekvő férfi tökéletes ajkaira.
Nem kellett beszélnünk, elég volt csak egymásra néznünk. Elnyomtam a cigarettát az éjjeliszekrényen elterülő kovácsolt vas vázában, majd huncut mosollyal a számon lehúztam Edward-ról a takarót. Ujjaim lágyan végigszántottak a bőrén, ajkaim vadul csókolták az ő ajkait, a nyakát, izmos felsőtestét, csókokkal beborítva testének minden négyzetcentiméterét, de mire eljutottam volna vágytól lüktető férfiasságához, a zár hangosan kattant, a kutyák ugatni kezdtek és tű sarkak kopogását hallottam a földszintről felszűrődni.
Ijedten kaptam el a kezem Edward férfiasságáról és léptem le a hideg járólapra, hogy ruháimat összeszedve amilyen gyorsan csak tudok, elsiessek a hátsó ajtón.
Összenéztem a férfival, akiért hajlandó lennék bármire és valami oknál fogva megnyugodtam. Az ágy szélén ült, az ingjét gombolta és mosolyogva nézett rám. A kezét nyújtotta felém és felsegítettem rám a ruhámat. Rémülten néztem rá, de ő még mindig csak mosolyogott. Aztán megcsókolt és arcomat két keze közé vette lágyan arra késztetve engem, hogy szemeibe nézzek.
-Itt az idő, hogy Lila is megtudja. Nem akarok tovább titkolózni. – Nyomta homlokát az enyémnek, majd kinyílt a szoba ajtaja és szembetaláltam magam a feleségével. Megrökönyödve nézett rám, majd a férjére és életemben először éreztem azt, hogy félek.
Csigalassúsággal teltek a percek, míg végül Lila megtörte a csendet. Cipőjének sarka egyre hangosabban kopogott, ahogy felém közeledett. Vékony ujjai a nyakam köré tekeredtek és már csak arra emlékszem, hogy a levegőm elfogyott…
3 órával később tértem magamhoz, a nappaliban feküdtem a kanapén. Edward ott volt mellettem, arcán szelíd mosoly ült. Visszamosolyogtam rá és keze után nyúltam, de az kicsúszott a szorításomból. Lenéztem az ágyon fekvő kezemre és sikítani akartam. Vér tapadt az ujjaimra, a tenyerem, re kézfejemre.
Hirtelen ültem fel, meg is szédültem egy pillanatra, de a sokk, hogy véres vagyok, észhez térített. Ijedt pillantásokkal néztem végig Edward-on. Csupa vér volt… a keze, az arca, az ingje.
Azonnal körbefutattam a szemem Lila után kutatva, de nem láttam. Akkor már biztos voltam benne, hogy Edward megölte. Később elmondta, hogy Lila megpróbált megölni, majd őt is, de erősebb volt nála, így végzett vele.
Testét a házhoz legközelebbi folyóba dobtuk. Amilyen hirtelen löktük bele kihűlt testét, olyan hirtelen nyelte el előlünk a sodrás.
Edward eltussolta a dolgot, féltékenységi jelentnek állította be, önvédelemnek, így se ő, se én nem kaptunk büntetést. Letagadtam a munkám, az egész életem, de sosem fogom tudni letagadni a bűntudatot, amit azért érzek, mert Edward megölte értem a nejét.






THE ROLEPLAYER
| halle | huszonhárom | nincs



made by amanda the pirate* at caution 2.0
Vissza az elejére Go down
Erin D. Dechanel
:: prostitute
:: prostitute
Erin D. Dechanel


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2012. Apr. 09.

Halle Jasmine Wackrill   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halle Jasmine Wackrill    Halle Jasmine Wackrill   EmptySzomb. Ápr. 14, 2012 8:31 am

Bonsoir Mademoiselle!

Csak azt akarom mondani, hogy a szerepjátéd példád dwgmhfvfcbjwdetgjkm! Akarom mondani nagyon tetszett és el vagyok tőle bűvölve. Igazán érdekelne a te Edward-od vezetékneve is, nem tehetek róla éhezem a pletykákra. Imádtam, ELFOGADVA!

Foglalj avatart és titulust aztán irány játszani!! Wink
Vissza az elejére Go down
http://teenage-dream.hungarianforum.net/
 
Halle Jasmine Wackrill
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Miss Wackrill kéjzuga
» The devil and her besties - Lamia & Halle

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: It's hard to look right... :: Archívum-
Ugrás: