Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Lamia Lilia Leclair ~black beauty

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Lamia Leclair
:: prostitute
:: prostitute
Lamia Leclair


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2012. Apr. 14.

Lamia Lilia Leclair ~black beauty Empty
TémanyitásTárgy: Lamia Lilia Leclair ~black beauty   Lamia Lilia Leclair ~black beauty EmptySzomb. Ápr. 14, 2012 7:36 am







Name: Lamia Lilia Leclair

Nicknames:Lamia, Lam

Age:huszonegy év

Date of Birth: 1991.06.11

Member Group: prostitute

Sexuality: biszexuális

Hometown: Görögoeszág

Face Claim: Megan Fox



Tell us about yourself.


Lamia az a fajta lány, aki akár a legjobb barátnőd is lehetne, de nem az. Ő az, akinek a legtöbb barátja fiú, aki mindig mindenkit megnéz és hangosan röhög azon, ami tetszik neki. Olyasvalaki, aki imád sört inni és pizzázni otthon, miközben horrorfilmet néz. Ő tündér a konyhában, kurva az ágyban és úrinő a társaságban, persze, csak ha olyan a társaság. Egyébként meg nagyon közvetlen ember, bár azért óvatos, mert már sokat csalódott. Az emberekkel nincs baja, ok nélkül nem piszkálja őket, anélkül, hogy megismerné őket, nem beszél rólunk a hátuk mögött és nem nagyon ad a pletykákra, híresztelésekre.

Lamia egy vad, veszélyes és kalandvágyó nő. Nem tud csak csücsülni a fenekén, mindig kell valamit csinálnia, valami izgalmasat, valamit, amiből tanulhat és amiből még jobban kiismerheti magát. Ő a mának él, a múlt már nem érdekli, a jövő pedig még nem érdekli. Kiélvezi a pillanatokat, mert később nem akarja megbánni, hogy nem próbálta ki. Soha nem törődik azzal, hogy mások mit gondolhatnak, mert nem ad mások véleményére, maximum csak a barátnői, vagyis a fontosabb barátnői véleményére. Legtöbbször nem kérdezi meg, hogy ők mit gondolnak egy-egy "tervről", mert igazából hidegen hagyja. Lamia mindig tudja, hogy mit akar és hogy azt hogyan érheti el. Ha valaki az útjába áll, azt kegyetlenül eltapossa és azon ügyködik, hogy minél előbb el tudja távolítani. Lehet, hogy ez gonosz, de nem bánja, mert aztán a végén ő jön ki belőle nyertesként, és csak ez számít. Ebből is tudhatjuk, hogy egy nagyon önző ember, általában nem foglalkozik másokkal, csak azokkal, akiket szeret, de még velük sem megfelelően, mert nem tudja kifejezni az érzelmeit. Nem az a fajta ember, akivel órákig lehet romantikázni és lelkizni egy kis kávé mellett.

Eleinte nehezen ment neki ez a prostituciós dolog, a kevés önbizalma miatt nem mert nagyobb dolgokat is megtenni és bár sok dicséretet kapott nem hitte el. Aztán elkezdte levetkőzni a gátlásait és egyre szebbnek kezdte magát látni, sőt, kifejezetten élvezett egész este különböző fehérneműkben lófrálni és kielégíteni a vágyakat. Büszkeséggel töltötte el, hogy a férfiak elégedettek voltak vele és hogy egyesek többször is visszajöttek, így egyre bátrabb lett és manapság minden vad dologban benne van, sőt, egészen élvezi, hogy ezeket meg kell tennie, persze, soha nem fejezi ki ezt, nem akarja, hogy más tudja, hogy az egyesekkel való szeretkezés neki nagyon is az ínyére van...

Lamia szereti a fizikát és a történelmet. Ez a két dolog nagyon vonzotta, ám mégis úgy döntött, hogy inkább a testéből él. Vegetáriánus, ezáltal nem szereti a húst, ám a zöldségeket annál inkább. Nem iszik cukros italokat, csak szénsavas vizet vagy amire a kuncsaftok meghívják. Lamia nagyon művelt, még az egyetemre is beadta a jelentkezését, de aztán végül nem élt ezzel. Művészeti iskolába végzett, igaz, hogy Görögországban, de egész életében franciául tanult, mert imádta a nyelvet, így folyékonyan beszél, némi akcentussal. Imádja az állatokat, van két nagy kutyája és három ékszerteknőse. A kocsik szerelmese, bár eddig csak egyetlenegy Kabriója van, ami piros és mindenhová azzal megy. A tornacipőt részesíti előnyben, de ha kell, a férfiak kedvéért még a magassarkút is felveszi. Szereti a laza ruhákat, és nem nagyon figyel arra, hogy összeillenek-e a darabok. Jelenleg az állandó lakhelye, egy hatalmas villa, amit már a bordélyházban megkeresett pénzéből fizetett.



Do you have previous experience?


// Ezt a reagot Heidiként írtam ide: http://thehungergames.forumo.org/ és elég sok szót tartalmaz. //
Szorosan mellettem feküdt és rágyújtott. Egyszerűen imádom, ha egy pasi rágyújt szex után, mert azzal is csak azt fejezi ki, hogy mennyire elégedett, inkább még mindig velem van, minthogy elmenjen. Hasra feküdtem és közben keserűen mosolyodtam el.
- Mi lesz, ha a feleséged megtudja?
Csupán költői kérdés, mert hiába élnek a Kapitóliumba, ha nem rendelkeznek akkora befolyással, mint amekkorával én. Ha a felesége megtudja sem lesz semmi, maximum elválnak. Én ugyanúgy boldogan fogom élni a napjaimat és valószínűleg továbbra is házas pasikkal fogok kefélni esténként, nincs olyan ember, aki megmondhatná nekem, hogy mit tegyek. Mondjuk néha Akeria szavára hallgatok, de ő sosem akarja nekem megmondani, hogy mit tegyek, felnőtt nő vagyok, el tudom dönteni, hogy mi helyes és mi nem. Elmosolyodik olyan imádnivalóan és úgy érzem, hogy el fogok olvadni, hihetetlen, hogy milyen hatással van rám ez a kis tette. Persze, hülye leszek kifejezni, hogy mit is érzek. Ha megmondanám neki, hogy tetszik a mosolya, akkor tuti, hogy azt érezné, hogy köztünk bármi lehet, de valójában mi ketten soha nem leszünk egy pár, még akkor sem, ha miattam válik el. Ezzel, szerintem, nincs tisztában, de akkor majd felvilágosítom.
- Nem fogja megtudni.
A mosolya után rémes egyszerűséggel válaszol és én úgy érzem, hogy neki is csak egy voltam a sok közül. Utálom ezt érezni. Én akarok minden pasi álma lenni és nem akarom, hogy a pasik legyenek az én álmaim. A mosolyom leolvad az arcomról és feltolom magamat. Ha egy pasi ezt válaszolja egy átszeretkezett éjszaka után, akkor valami gáz van. Én pedig túl fáradt vagyok ahhoz, hogy ilyesmivel foglalkozzak. Tudjátok mit? Szarok rá. Nekem nem kell egyetlen pasi sem, nekem az összes kell, szépen lassan, sorban, az összes, amíg nem töltöm be az ötvenet. Utána meg elmegyek leszbinek, hogy abból se maradjak ki....


Miközben beszállok a taxiba, megcsörren a telefonom. Anélkül, hogy a sofőrnek bármit is mondanék, elindul. Imádom, hogy az emberek tudják, hogy ki vagyok és így már azt sem kell mondanom, hogy hova akarok menni. Ez fantasztikus érzés! Próbálom kihalászni a zsebemből a telefonomat, de elsőre nem akar összejönni. A sofőr a visszapillantó tükrön át rám néz, de nem bámul sokáig. Tudja, hogy ki vagyok, ismer engem, vagyis nem engem, csak apámat, ezért pontosan jól tudja, hogy nem illik megnézni. Én vagyok a tiltott gyümölcs. Persze apám sem hiszi, hogy apáca vagyok, de hát azért na. Mikor megvan a telefon, gyorsan benyomom és látom, hogy jött egy üzenetem, ráadásul nem is akárkitől. Ugyanolyan keserűen mosolyodom el, mint ahogy szoktam, miközben felfogom az üzenetet. Akeria West neve aztán tényleg mindenkinek ismerős kell, hogy legyen. Aki nem hallott róla, az vagy kisbaba, vagy hazudik. Ria az egyetlen olyan ember, aki el tud viselni engem és még szeret is mellette és akivel mindig mindent együtt csinálok. Nem azért lettünk barátnők, mert ha már úgyis mind a kettőnknek nagy a szerepe az életben, akkor ne legyünk már rosszban, hanem azért, mert nagyon hasonlítunk. Az üzenet másodszori elolvasása után, kinyomom a telefont és visszacsúsztatom a zsebembe. Azt hiszem, hogy egy ilyen kalandos éjszaka után, kimondottan jót fog nekem tenni egy kis pihenés, de ehhez fürdőruha is kell. Tehát, a terv: hazamegyünk, én beugrok és átöltözöm, a taxis meg kinn megvár, majd eldob engem a Wellness-házba...

Mikor kiszállok a taxiból rögtön megpillantom Riát és szélesen mosolyodom el. Nem fizetem ki a taxist, mert apám szokta rendezni a számláimat hónap végén. A táskámat a vállamra rakom, majd feltolom a napszemüvegemet. Ekkor pillantom csak meg azt a hosszú sort, ami a ház előtt van. Az emberek nagyon szeretned a Viadalok előtt bejutni ide, csakhogy nem megy mindenkinek. Én, ha nem lenne Akeria, is be tudnék jutni, de az fix, hogy nem állnék egy napot csak azért, hogy aztán negyedóráig meg bemenjek a termálvízbe és utána meg hazamenjek. Totál nem éri meg. Átölelem szorosan a barátnőmet és rögtön feltűnik, hogy a parfümjének milyen finom illata van. Háh, micsoda kencéket használ mostanában! A tyúkok hallatára felnevetek és ekkor látom, hogy egy csomó ember elkezd minket bámulni. Nem mondok erre inkább semmit, mert kicsit fáradt vagyok ma és olyan jelenetet tudnék rendezni, hogy még a körzetekben is hallanák. Odafordulok Ria felé és miközben elindulok felelek:
- Szia édes, hát menjünk!
Természetesen be is engednek minket, ami egyáltalán nem véletlen, merthogy azért Akeria az Akeria. Olyasvalakinek, aki ennyire befolyásos, nem mondanak nemet. Én már hozzászoktam ehhez, hiszen jó magam is ilyen életet élek. Kiskorom óta arra vagyok tanítva, hogy majd egy nap egyedül is megálljam a helyem a világban - az örökségemmel és a népszerűségemmel. Miután bementünk rögtön felé fordulok megint és elkezdem a szokásos csevejünket, ami nem a Viadalról fog szólni, merthogy azért az annyira nem érdekel.
- Hogy van mostanság Samuel? Mikor lesz az esküvőjük azzal a Cabot lánnyal?





THE ROLEPLAYER
| lia | tizenhat | maybe one day



made by amanda the pirate* at caution 2.0
Vissza az elejére Go down
Erin D. Dechanel
:: prostitute
:: prostitute
Erin D. Dechanel


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2012. Apr. 09.

Lamia Lilia Leclair ~black beauty Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lamia Lilia Leclair ~black beauty   Lamia Lilia Leclair ~black beauty EmptySzomb. Ápr. 14, 2012 8:00 am

Bonjour Lamia, ça va?

Már én alig tudom kivárni, hogy belevesd magad a lepedők és tollpárnák rengetegébe, nem is beszélve a leendő kuncsaftjaidról, akik bizonyosan istennőjük ként fognak rád nézni egy-egy feledhetetlenül szenvedélyes éjjel után. Tetszett az előtörténeted, ELFOGADVA!

Irány pb-t és titulust foglalni, aztán nincs más hátra mint meghódítani a játékteret! Wink
Vissza az elejére Go down
http://teenage-dream.hungarianforum.net/
 
Lamia Lilia Leclair ~black beauty
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lamia & Graham
» The devil and her besties - Lamia & Halle

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: It's hard to look right... :: Archívum-
Ugrás: