Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Miss Wackrill kéjzuga

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Lena Castell-Blanch
:: prostitute
:: prostitute
Lena Castell-Blanch


Hozzászólások száma : 81
Join date : 2012. Apr. 09.
Tartózkodási hely : az ágyadban, édes

Miss Wackrill kéjzuga Empty
TémanyitásTárgy: Miss Wackrill kéjzuga   Miss Wackrill kéjzuga EmptyHétf. Ápr. 16, 2012 7:25 am

* * *
Vissza az elejére Go down
Halle Wackrill
:: prostitute
:: prostitute
Halle Wackrill


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2012. Apr. 10.
Age : 31
Tartózkodási hely : Párizs

Miss Wackrill kéjzuga Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miss Wackrill kéjzuga   Miss Wackrill kéjzuga EmptyHétf. Ápr. 16, 2012 8:11 am

Miss Wackrill kéjzuga 4lhwlw
Where are you Honey...i miss you

Unottan feküdtem a nappalim szófáján, kezeim között egy könyvet tartva. Régóta nem kaptam kimenőt a Madamme-tól, de mivel az egyik legjobb pillangója vagyok, igazán megérdemlek egy kis szabadságot.
Viszont egy a hirtelen jött szabadság egyben unalmassá teszi a mai napomat. Éjszaka, mikor besétáltam a munkahelyemre, még azt hittem ezt a napot is férfiak társaságában fogom tölteni, de nem így történt.
Szabadságot kapsz Halle. Szólt a Madamme mély, búgó hangján és nem bírtam nem elmosolyodni. Kedveltem a nőt, mindig tudta, mikor nyissa ki a száját és mikor maradjon csendben, emellett vigyázott is ránk, egy szavam sem lehet ellenne.
Belelapoztam a kezeim között pihenő könyvbe és egy ismerős lapot fedeztem fel benne. Egy vörös rózsát ábrázoló fényképpel találtam szembe magam, szatén anyag futott végig az oldalán és a nevem díszelgett rajta cirádás betűkkel.
Végighúztam ujjaimat lágyan a papíron és elmosolyodtam. Edward első virág mellé csatolt kártyáját szorongattam. Élénken emlékszem, amikor behozták a rózsákból álló csokrot, letették az asztalomra, én pedig percekig csodálattal néztem a virágokat.
Akkor döntöttem el, hogy bármi is legyen, de megszerzem magamnak ezt a férfit. Nem kellett sokat szenvednem, szinte a karjaimba hullott, hiszen felesége Lila nem sokat törődött vele. Neki köszönhetem, hogy ma egy talpig úriember a kedvesem.
Már amikor Edward úgy viselkedik. Az évek alatt megismertem a másik oldalát is. Olykor durva és sértő megjegyzéseket tesz rám, ha sok whisky-t gurított le cimborái társaságában. Nem fél attól, hogy kimutassa az érzéseit, legyen az rossz vagy jó. Sokszor kerülünk vitába és legtöbbször ő győz. Kiszámíthatatlan, ha iszik, ijesztővé válik, de azzal nyugtatom magam, hogy ez a viselkedés elmúlik, amint elhagyja szervezetét az őrjítő alkohol.
Ismét a lapra néztem és szinte éreztem a rózsák illatát. Összecsuktam a könyvet, letettem a dohányzó asztalra és cigaretta után kutatva kiindultam a konyhába. A pulton meg is találtam a hamutál társaságában, úgyhogy amint az ajkaim közé tűztem egyet, már meg is gyújtottam.
Élvezettel szívtam egyre intenzívebben a cigit. Kinéztem az ablakon és elnéztem az Eiffel-torony irányába. Hömpölygő tömeg kanyargott a lábánál. Rengeteg külföldi kíváncsi Párizs leghíresebb építményére. De hisz én is külföldi vagyok. Egy angol lány a romantika fellegvárában. Viszont engem sosem érdekelt annyira a város, mint sem az éjszakában rejlő titokzatosság.
Cigivel az ujjaim közt sétáltam át a nappaliba, felvettem a telefont és Edward számát tárcsáztam. A hangposta szólt hozzám, amitől kicsit ideges lettem. Napok óta ennek a buta hangnak kell beszélnem.
Szomorúan sóhajtottam, majd a sípoló hang után beszélni kezdtem.
-Edward én vagyok az, Jasmine… hiányzol. Gyere fel hozzám ma este, ha megkaptad ezt az üzenetet. Várlak… szia. – Kinyomtam és ledobtam az ágyra. Tényleg hiányzott már. Nem a szex, hanem hogy karjai közé bújhassak, a mellkasán aludhassak el és hallgathassam, ahogy éjjel szuszog.
Ha most sem tud elszabadulni a munkájától, azt hiszem ki kell valamit találnom. Nem fogom tovább tűrni, hogy napokig nem látom. Azt sem tudom, mi van vele. Neki nem hiányzom? Nem gondol rám a nap minden percében? Kiábrándító, hogy még csak egy sms-t sem írt.
Ajkaim sírára konyultak, elnyomtam a cigit a dohányzóasztalon található másik hamutálban és a fürdőbe indultam, hogy felfrissítsem magam.
Vissza az elejére Go down
Edward Valenod
:: local
:: local
Edward Valenod


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2012. Apr. 15.

Miss Wackrill kéjzuga Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miss Wackrill kéjzuga   Miss Wackrill kéjzuga EmptyKedd Ápr. 17, 2012 10:02 pm












kinek: Hallezene: Rise Against - Savior megjegyzés: sok szerettel meg izé :3







- Van még valaki kinn ? -
Nyomom meg az asztalomon levő telefon egyik gombját és kérdezem a titkárnőmtől, reménykedve, hogy nemleges választ kapok, ami egyenlő lesz azzal, hogy végre hazamehetek. A s szabad kezemmel az orrnyergemet masszírozom lehunyt szemekkel. Elképesztően kimerítő tud lenni, ha egy politikus fogadóórát tart. A lehető legkülönfélébb problémákkal jönnek az emberek és kénytelen vagy meghallgatni őket. Mindet. Mert ha csak egyet - kettőt fogadsz, akkor megbélyegeznek azzal, hogy leszarod a polgárokat. Amikor pont az lenne a dolgod, hogy a lehető legjobb döntéseket hozd úgy, hogy mindenkinek jó legyen. De ... Azért ez már sok. Szenvedő arccal pillantok fel a faliórára. Hat óra tizenhárom perc. Ami azt jelenti, hogy több mint három órája csak ülök és bólogatok, miközben megígérem minden egyes néninek és bácsinak, hogy intézkedem az érdekükben. A politikusok első és legfontosabb szabálya : hazudj és ígérj fűt-fát.
- Madame Lacroix van itt, a többieket elküldtem -
Halkan felsóhajtok és kinyújtom a karjaimat, hogy kiropogtathassam az ujjaimat majd egy kis nyakkörzéssel elgémberedett nyakamba is lehelek egy kis életet. Akármennyire is tartják a legkényelmesebb irodai széknek ezt a bőrbevonatú gurulós csodát, három óra egy helyben ücsörgés után ugyanolyan kényelmetlen, mint akármelyik másik társa.
- Küldd be -
Mély levegőt veszek és hosszan kifújom mielőtt belépne a körülbelül hetvenes éveiben járó hölgyemény. A lehető legbarátságosabb mosolyomat öltöm magamra és kérem, hogy foglaljon helyet, majd magam elé veszem a dossziéját, amibe Eva, a titkárnőm feljegyezte , hogy milyen problémái vannak az asszonynak. Az ő korában járó nők, körülbelül 90%-a ezzel a dologgal jön. Hangosak a fiatalok és korlátozni kellene valami rendelettel, az éjszakai kimenőidejüket. Hát istenem, hol élnek a kőkorban? Ezt azonban így nem mondhatom meg neki, inkább csak közlöm vele, hogy mindent megteszek annak az érdekében, hogy a rendőrök jobban odafigyeljenek a hajnal órákban duhajkodó fiatalokra.
Beleesek abba a csapdába, hogy megkérdezem amúgy hogy szolgál az egészsége. Tudni kell Madame Lacroix-ról, hogy valaha kurtizán volt - legalább is ő ezt mondja - és soha nem ment férjhez. Ő csak élvezeti cikként tekint a másik nemre , ezért is maradt így hetvenedik évére egyedül, száz macskájával egy hatalmas , öreg házban. Ahogy kiszalad a számon a kérdés, azonnal megbánom. Akármennyire is egyedül él , mindig történik vele valami amiről órákig képes beszélni. Hátradőlök a fotelben és úgy nézek rá, miközben a szavai szinte el sem érnek hozzám. Eljutottam arra a szintre, hogy az agyam kikapcsolt. Lelki szemeim előtt kirajzolódtak Jasmine körvonalai. Vékony dereka, hosszú combjai , telt keblei. A szőke haja és az a kis furcsa fény, ami a szemeiben villog amikor nevet. Azt sem tudom megmondani, hogy mikor találkoztam vele utoljára. Annyira a nyakamba varrtak minden ügyet, hogy örülök ha este hazaérek az üresen tátongó házamba és befekszek az ágyba, ahol azonnal elnyom az álom. Felelevenedik előttem az eddig eltöltött esték képe és így már sokkal élvezetesebb Madame Lacroix monológja és az idő is gyorsabban telik.
Amikor az órára pillantok, meglepődve veszem észre, hogy pár perc múlva hét óra. Megköszörülöm a torkom, jelezve a hölgynek, hogy ideje lenne befejezni a mesélést. Kezet csókolok neki és kikísérem az irodából, majd közlöm Evával, hogy mondjon le minden programot holnapra. Szükségem vagy egyetlen egy pihenőnapra, amikor végre feltöltődhetek egy kicsit. Összepakolok nagyjából az asztalon és amilyen gyorsan csak tudok elmenekülök az irodából, az épületből.

Azt hinné az ember, hogyha egy fárasztó munkanap után hazaér valami örömmámor fogja átjárni az otthon édes kisugárzása miatt. Azonban engem csak valami hűvösség fogad és az ablaktisztító illata. Amikor még Angel is élet, talán egy leheletnyivel nagyobb volt az élet a házban. A virágai amikért elképesztően sok pénzt kidobott már mind oszlóban van a földben, valahol Párizs külterületén. Túlságosan is ijesztőnek tartottam, hogy mindenütt egy általa gondozott dologba akadjak. De így még kihaltabb az egész ház. Talán vennem kellene egy kutyát.
Ilyen gondolatok közepette nyomom meg a üzenetrögzítő gombját, a konyhába érve, közben kilazítom a nyakkendőm és töltök magamnak egy kis pohár whiskyt . Három üzenet is vár. Egy az anyámtól, kettő Jasminetól. Lassan elmosolyodok miközben hallgatom az üzenetét és rájövök, hogy nekem is hiányzik már az, hogy vele lehessek. Nem tétlenkedek, rögtön fogom a zakómat és a kocsikulcsot, majd pár percen belül már autóban ülök és a nő háza felé hajtok. Útközben megállok és veszek egy szál rózsát az egyik virágosnál, hogy valamivel megelőlegezzem az engesztelését. Nem telik bele tíz percbe és máris az ajtajánál állok és kétszer megnyomom a csengőt. Türelmesen várok és reménykedek benne, hogy a meghívása még mindig áll ...













want you so bad















'closer to the edge' by don'tFORGET at Blurred Colors
Vissza az elejére Go down
Halle Wackrill
:: prostitute
:: prostitute
Halle Wackrill


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2012. Apr. 10.
Age : 31
Tartózkodási hely : Párizs

Miss Wackrill kéjzuga Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miss Wackrill kéjzuga   Miss Wackrill kéjzuga EmptyPént. Ápr. 20, 2012 7:20 am

Miss Wackrill kéjzuga 4lhwlw
Where are you Honey...i miss you

Nem számoltam a kellemes vízsugár alatt eltöltött perceket. A testem teljesen ellazult, éreztem, ahogy a feszültség egyszer s mindenkorra távozik belőlem és helyét valami igazán nyugodt érzés veszi át. Kitöltötte az bensőmet és mosolyt fakasztott ajkaimra.
Ujjaimmal végigszántottam vizes hajamon, majd elzártam a zuhanyrózsát és kicsavartam hajamból a benne felgyülemlett vizet. Kinyitva az ajtót hideg csapta meg felmelegedett bőrömet, amitől enyhe reszketés futott végig rajtam. Azonnal törölköző után nyúltam, hogy legalább a hajamat megtöröljem vele, majd még vizesen, belebújtam kedvenc köpenyembe és úgy léptem ki a fürdőszoba ajtaján.
Utam a hálószobámba vezetett, ahol magamra vettem egy tunikát, mely nem takarta be jobb vállamat és hagyott némi bepillantást a dekoltázsomba. Szerettem az ilyen egyszerű és laza öltözékeket. Valahogy mindig kényelmesebben és jobban éreztem bennük magam, mintha a testemhez simulna és megfullasztana.
A ruha alá francia bugyit vettem. Még mindig a kényelmesség árad rólam. Hajamat megtöröltem, imsét végig szántottam benne az ujjaimmal és a vizes törölközőt meg a köpenyt visszavittem a fürdőszobába. Kifele menet még feldobtam magamra egy enyhe sminket szempillaspirálból és szájfényből, majd a nappaliba érve újra egy száj cigarettát tűztem ajkaim közé, alig gyújtottam meg és élveztem ki az első slukkot, csöngettek.
A hirtelen támadt zajtól összerezzentem és kiesett a kezemből az öngyújtó. Káromkodva hajoltam le érte és dobtam a kanapéra, hogy aztán az ajtóhoz sétáljak és kinyissam. Szám a fülemig szaladt, ahogy megláttam Edward-ot az ajtóban. Ujjaim közé véve a cigarettát, megragadtam a nyakkendőjénél és úgy húztam be a lakásba.
Egész a nappaliig vezettem „pórázon”, ahol aztán elnyomtam a cigit a hamutálban, Edward-ot a kanapéra löktem és az ölébe fészkeltem magam. Szembe öltem vele, lábaimat csípője mellé helyeztem. Kezeim mellkasát simították, tarkóját cirógatták, majd ajkaim az övét csókolták. Tomboltak bennem a hormonok és képtelen voltam megálljt parancsolni nekik. Hiába élek a testemből, valaki olyannal megtenni, aki fontos a számodra, teljesen más megvilágításba helyezi a dolgokat. És Edward ilyen…
-Hiányoztál… - Búgtam a fülébe, majd lágyan megcsókoltam a nyakát és elhajolva tőle engedtem egy kicsit a nyakkendő szorításából. Kigomboltam ingje legfelső gombát és csókot leheltem a kulcscsontjára.
-Hol voltál eddig? Vagy egy tucatszor hívtalak. – Haraptam alsó ajkamba. Nem akartam, hogy úgy érezze, megvádolom azzal, hogy nem szakít elég időt rám. Eszem ágában sincs, csupán rettentően hiányzott.
-Mihez volna kedve ma, képviselő uram? – Kérdeztem és letolva a zakót a vállairól, ujjaim az ingje gombjaival játszadoztak. Sorra gomboltam ki őket, mígnem ott ült előttem szinte félmeztelenül, én pedig le sem vettem tekintetem izmos felsőtestéről.
Ahhh, hogy volt képes ezt napokig megvonni tőlem… nem is értem, Ő hogy bírta.
Le akartam teperni, azt akartam, hogy remegjen értem, hogy mindennél jobban kívánjon, de azt is láttam rajta, mennyire elgyötört a sok munkától. Nem kenyerem a beszélgetés, én sem sűrűn beszélek neki a munkámról, de gondolom nem kíváncsi arra, hogyan elégítem ki ismeretlen férfiak vágyát. Normális férfi már könyörögne, hogy hagyjam abba ezt a munkát. Edward azonban sose hányta a szememre, sosem akarta, hogy véget vessek ennek az életvitelnek és ezért is szeretem annyira.
-Szeretnél beszélni az elmúlt pár napról? – Kérdeztem tőle kíváncsian, tarkóját cirógatva és olykor markomba gyűrve a haját.
Vissza az elejére Go down
Edward Valenod
:: local
:: local
Edward Valenod


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2012. Apr. 15.

Miss Wackrill kéjzuga Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miss Wackrill kéjzuga   Miss Wackrill kéjzuga EmptyVas. Ápr. 22, 2012 4:59 am












kinek: Halle zene: Rise Against - Savior megjegyzés: hát ez most olyan kis izé lett, bocsi :$







Miközben vezetek, azon gondolkozom, hogy mi lenne ha eladnám a házat. Vagy legalább is kiadhatnám. Hét évvel ezelőtt vettük és nekem kimondottan nem tetszett, de akkoriban még annyira elvakított a szerelem vagy annyira azt akartam hinni, hogy szerelmes vagyok , hogy fejet hajtottam Angel akarata előtt. Maga a ház - bár inkább nevezhetnénk palotának - valamikor a 19. század végén épülhetett és biztosan valami nagyon vagyonos főúr tulajdonában volt. Legalább is erről tanúskodik, hogy szinte alig kellett felújításokat végezni rajta és lassan már múzeumként is működhetne. Meg van neki a maga szépsége, én azonban sokkal jobban szeretem a modern dolgokat. Meg különben is felesleges egy ekkora házat fenntartanom, mikor alig vagyok otthon és csak egy szobát használok a négyből. Meg a takarítása is igencsak necces, mivel annyi helyiség van benne, hogy egy komplett takarító személyzetet kellett felbérelnem arra, hogy mindig a lehető legmakulátlanabb legyen az egész. De a fő gondom mégis csak az,hogy szinte minden a volt feleségemre emlékeztet és ettől kiráz a hideg, ahányszor csak befekszem az ágyba. Azt hiszem az lesz a legjobb, ha kikérem Halle véleményét ez ügyben.

Valami megkönnyebbültség fog el, miközben ott várakozok az ajtó előtt a kezemben egy szál rózsával. Ide mindig olyan jó érzés eljönni, legyen szó arról, hogy valami vad szexnek nézek elébe vagy éppenséggel csak egy kis csevejnek. Halle egész lénye valahogy olyan üdítő számomra, mintha elmennék valami egzotikus nyaralásra. Vagy valami hasonló.
- Szép napot, hölgyem -
Elégedett mosollyal pillantok végig rajta. A következő pillanatban már a nyakkendőmnél fogva rángat be maga után az ajtón, amit a lábammal éppen csak hogy be tudok csukni, mielőtt további menetelésre kényszerítene. Természetesen nem ellenkezek. Bár ha akarnék se tudnék rendesen nemet mondani neki, hiszen van benne valami .... Valami természetfeletti erő, ami arra kényszerít, hogy fejet hajtsak az akarata előtt .Jó ez lehet, hogy egy csöppet túlzás, de akkor is valami hasonló lehet a dologban.
A rózsát útközben belerakom az egyik vázába a nappaliban, majd a következő pillanatban már a kanapén találom magam. Vágyakozva és éhesen viszonozom a csókját, miközben a kezeim a tarkójára csúsznak és lágyan végigszántják szőke hajzuhatagát. Elmormogok egy "te is "-t miközben hátrahajtom és a fejem és lehunyt szemmel élvezem a csókjait.
- Tudod, megint dolgozni kell a választási kampányokon illetve ma ilyen körzeti fogadóórát tartottam -
Halkan felsóhajtok és rámosolygok, miközben végigsimítok a karján, majd a derekára helyezve a kezem még közelebb húzom magamhoz.
- Talán, ha egy kis betekintést nyerhetnék a munkádba ... Kíváncsi vagyok még mindig olyan kifogástalan-e a munkamorálod, mint a legutóbbi alkalommal. És most még nem szeretnék beszélni arról, hogy mik történtek. Talán ha valamivel többet takaróbb ruhát vettél volna fel képes lennék gondolkozni és regélni arról, hogy mik történtek velem, nem pedig csak azt várni, hogy mikor téphetem már le rólad a tunikád.-
Sunyin elvigyorodok, majd hosszan megcsókolom és ledöntöm a kanapéra. Apró csókokkal hintem be a nyakát, majd lefele haladva a vállát, a kulcscsontját és végül a dekoltázsát. Legszívesebben itt helyben magamévá tenném. Furcsa, hogy csak most tudatosult bennem, hogy mennyire hiányzott a jelenléte. Azonban szeretem húzni az ilyen dolgokat, így visszafogom a bennem tomboló oroszlánt .
- Nem gondolod, hogy jobb lenne ha a hálószobádban folytatnánk ezt ? -
Kérdezem tőle rekedtesen suttogva, miközben a kezeim a ruhája alá csúsznak majd felkúsznak az oldalán, egészen a melléig. Apró köröket rajzolva nyomok egy újabb csókot az ajkaira, miközben várom a válaszát.













want you so bad















'closer to the edge' by don'tFORGET at Blurred Colors
[/quote]
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Miss Wackrill kéjzuga Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miss Wackrill kéjzuga   Miss Wackrill kéjzuga Empty

Vissza az elejére Go down
 
Miss Wackrill kéjzuga
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Halle Jasmine Wackrill
» Miss Hale

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: It's hard to look right... :: Archívum-
Ugrás: