Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 :: 1-es szoba

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Erin D. Dechanel
:: prostitute
:: prostitute
Erin D. Dechanel


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2012. Apr. 09.

:: 1-es szoba Empty
TémanyitásTárgy: :: 1-es szoba   :: 1-es szoba EmptyCsüt. Ápr. 12, 2012 5:02 am

***
Vissza az elejére Go down
http://teenage-dream.hungarianforum.net/
Israel Froth
:: habitue
:: habitue
Israel Froth


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2012. Apr. 14.

:: 1-es szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: :: 1-es szoba   :: 1-es szoba EmptyVas. Ápr. 15, 2012 11:37 pm

:: 1-es szoba Tumblr_lq6nbxX11f1r1hfoko1_500
EMMELINE&LAMIA

Mélyet sóhajtottam és újra kinyomtam a vadul rezgő telefonomat. Camille, a nejem keres. Ma egész nap zaklat az idióta telefonhívásaival, és én amilyen bunkó vagyok egyszer sem vettem fel. Érett felnőtt vagyok, és nagyon remélem, hogy ő is. Csak meg tudja oldani nélkülem is a dolgot. De tudom ám miért keres! Vasárnap van, nem mentem a reggeli misére, és nem gyóntam az atyának. De én nem vagyok hívő! Vagyis hiszek Istenben, ha valami jó történik velem, én nem hiszek, ha olyan történt, ami ellenem való. Mellesleg voltam gyónni, még a pénteken. Elmondtam az atyának, hogy megcsaltam a feleségem, hogy Párizs legjobb helyére járok minden héten, hogy függő vagyok, és nem szeretem a feleségem, de aki Isten előtt házasodik, azt már se ember, se Isten nem tudja szétszakítani. Persze ezt sokkal rondább szavakkal, és indulatosabban mondtam el, amire a tiszteletes atya nem tudott mit mondani. Valami olyasmit habogott, hogy próbáljak ne bűnbe esni, mert így a pokolba jutok. Én megfogadtam, hogy jó kisfiú leszek. A templomból kilépve beültem a sofőröm mellé, és egyenest a bordélyházba vitettem magam. Ha már úgy is a pokol vár rám, akkor legalább úgy kerüljek oda, mint az egyik legtöbbet bűnbe eső , meg hát mások is jutnak a pokolba, csak lesz valaki, akit ismerek a több millió halottból..
Fáradtan túrtam bele kusza hajamba, és még egyet sóhajtottam. A bankban ültem az irodám az igazgatói mellett van. Pont kilátni Párizs gyönyörű utcáira, pont kellemes látvány, és ma pont nem dolgozom, csak elmenekültem. Otthonról. A kötelezettségeim elől, az életem elől. Kora reggel bejöttem ide, még a mise kezdete előtt. Nem akartam végighallgatni az Isteni dicséretet amikor, megszegtem Istennek tett ígéretem, na nem mintha annyira érdekelne.. Csak bejöttem és leültem ide.
Felnyomtam magam a kényelmes bőrszékemből, kinyújtóztatta fáradt lábaimat, kikapcsoltam a telefonomat, és leoltottam a villanyt. Már elmúlt hét óra. Egész nap csak ültem és bámultam ki a fejemből. Néha beszéltem a titkárnőmmel egy-két szót, aztán újra belemerültem a magány kellemes csendjébe. De most egy érzés kavarog bennem. Ugyan az mint pénteken, vagy minden alkalommal mikor abba a kivilágított házba megyek. Kezd magába keríteni az érzés, hogy egy jó szexre van szükségem. A lábaim már a lift felé vezettek, észre sem vettem de már lent voltam a parkolóházban. A sofőröm már ott ált gyönyörű bmw-m mellett, és mosolyogva kérdezte, hogy érzem magam. Kedvelem ezt a kopaszadó férfit, soha nem szól semmit a feleségemnek, ő az akiben tökéletesen bízhatok, és bármikor kérhetem a segítségét. Mondtam neki, hogy egész jól vagyok, pihentem és kikapcsoltam az agyam.
-A szokásos helyre vigyen!- Ültem be hátra. Hátradöntöttem a fejem, megtámasztottam a kényelmes bőrhuzattal bevont fejtámlán, és előhúztam a laptopom. Egy határozott gombnyomással életre keltettem a masinát. Bepötyögtem a jelszót, és felnyitottam a közösségi oldalt. Írtam egy rövid üzenet a feleségemnek, hogy ne várjon haza hajnalig, egy konferenciára kellett bejönnöm, ami eltart egy ideig. A telefonom sajnos nem tudom használni, mivel tilos. Ezenkívül küldtem még két levelet: az egyiket a legjobb barátomnak Vincentnek és a főnökömnek Kévinnek. Mind a kettő családi barátunk, és gyanítom, hogy a feleségem gyanakodni fog ezért felhívja mindkettő barátunkat, hogy hol is lehetek. Nekik is leírtam, hogy mondják azt konferenciára kellett mennem. Tudom, hogy számíthatok rájuk, nincs mitől félnem..
Az ingemhez nyúltam, kigomboltam a legfelső gombot, és a nyakkendőmön is lazítottam egy kicsit, mert szinte megfojtott már a kék szorosra kötött nyakkendő. Az autó hirtelen fékezett, én pedig elégedett fújtam ki az eddig visszatartott (??) levegőt. A zsebembe gyűrtem egy köteg pénzt és elraktam a laptopom. Igazítottam magamon egy kicsit aztán kiszálltam. Az ajtó felé sétáltam, benyitottam, és abban a percben ahogy beléptem, megjelent a Madamme mellettem.
- Monsieur Israel, de örülök, hogy látom önt!- Csúszott az ajkára egy kedves mosoly. Na nem mintha ez olyan hű de igazi mosoly lenne felőle, inkább olyan „de jó, hogy jött végre a pénzeszsák!” mosoly. Visszamosolyogtam, és közelebb hajoltam hozzá.
-Hát még én Madamme!- Húztam elő a vaskos pénzkötegemet a zsebemből és az asszony felé nyújtottam.
-Ma többet kérnék! Ha érti mire gondolok.. - Néztem mélyen a szemébe, ő pedig bólintott és a pénzt kezdte számolgatni. Egy pillanatra felhúzta a szemöldökét, hogy mért fizetek ennyit, de még mielőtt meggondolhattam volna magam, gyorsan elrakta a pénzköteget, és egy asztalhoz irányított. Szabályszerűen lenyomott a fotelba és elsietett valamerre. Gyorsan hátrafordultam de már nem volt sehol. Csak megvontam a vállamat. Az már biztos, hogy gyors egy nő, köddé válik, mint a kámfor. Kényelmesen hátradőltem a fotelben, és elfogadtam az italt. Nem is figyeltem, hogy ki nyomta a kezembe, de az a valaki elsétált. Hátrafordultam ugyan, hogy megnézzem, de nem bírtam eldönteni, hogy a szőke vagy a vöröshajú bomba nő nyomta-e a kezembe. .
Beszívtam a levegő egzotikus és fűszeres illatát. Hirtelen kezdtem azt érezni, hogy egyre forróbb itt a levegő. Kedvem lett volna, levetni az ingem, és úgy ülni ott, de mégsem tettem ezt. Csak ültem és bámultam a falat. Nem tudom mi olyan érdekes benne, de tetszett. Olyan szép az a fal! Nem különbözik a többi faltól amit eddig láttam csak a színe más, de biztos vagyok benne, hogyha életre kelhetne akkor sok mindenről mesélhetne. Elmondhatná, hogy a szobák milyen titkot rejtenek, hogy mik történtek olyankor amikor senki nem volt itt, és hogy milyen titkokat őriznek egyesek.. Azért remélem, hogy a fal nem fog megszólalni, mert akkor egészen biztos vagyok benne, hogy begolyóznék, és mehetnék a diliházba…
Vissza az elejére Go down
Lamia Leclair
:: prostitute
:: prostitute
Lamia Leclair


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2012. Apr. 14.

:: 1-es szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: :: 1-es szoba   :: 1-es szoba EmptyHétf. Ápr. 16, 2012 6:21 am

:: 1-es szoba Tumblr_lzmsx8pSUk1qdpjw9
~Ems & Is

Finoman csúsztattam végig a tűzpiros rúzst az ajkaimon, miközben a tükörből azt is figyeltem, hogy a háttérben álló lányok, mit csinálnak és miről beszélnek. A pletyka olyasvalami, amivel ki lehet kergetni a világból. Utálom, amikor azt ecsetelik, hogy a "valóéletben" ki, kivel jár és ki merre szórakozik, ha ugye éppen nem itt van. Ez már tényleg az ember magánélete és habár tényleg szeretem a csajokat, akikkel együtt dolgozom, nem szeretem, ha ilyesmiről társalognak. Ezért is fordultam el az előbb látványosan és inkább leültem a sminkasztalhoz, hogy készüljek az estére. A ruháimat közben már ledobtam és egy drága Victoria's Secret fehérneműt vettem fel és egy hozzá illő, gyönyörű köntöst, amit össze is kötöttem az elején, hogy majd a kellő pillanatban, széttárom. Nem is tudom, hogy ki lesz az elsőm ma éjszaka. Erről jut eszembe, Halleval akartam beszélni. Huh, de vajon merre kódorog? Szerettem volna neki mesélni az egyik kliensről, aki nagyon megfogott, de már hónapok óta nem láttam, viszont van, hogy egymást követő három napon is felbukkan. Rejtélyes nekem ez a dolog, de legalább jó az ágyban. Egy csomó olyan pasi van, akivel kínszenvedés itt a szeretkezés, van olyan is, akivel órákig kell foglalkoznom, hogy egyáltalán felálljon neki. Szeretem ezt a helyet, a csajokat, a jó piákat és a hangulatot, de néha tényleg elegem van, mert ezektől a pasiktól agyvérzést tudnék kapni. Tudom, hogy nem vagyok olyan régóta a szakmában, de mégis profi vagyok és az elmúlt másfél évben, rengeteg pénzt hoztam a konyhára, nem értem, hogy az ilyen balfaszokkal miért nekem kell foglalkoznom. A legtöbb dolgot bevállalom, még az olyant is, ami már tényleg kicsit bizarr, például a szerepjátékot vagy a testfestést, de hogy én szarakodjak a pasival azért, hogy felálljon neki? Wáh, ez már sok. Összecuppantom a számat és jól megnézem magamat a tükörben. Hosszú, fekete hajam göndören omlott a vállamra és remekül mutatott, mivel a köntös fehér, természetesen az alatta lévő fehérnemű is illik hozzá. Leraktam óvatosan a rúzst, aztán meg beletúrtam a hajamban, de a tekintetemet még mindig a lányokra helyeztem. Ha csak meghallom, hogy rólam mondanak ezt-azt, kikaparom a szemüket. Én nem leszek semmiféle kibeszélés tárgya, soha nem szolgáltam rá az ilyesmire. Én sem teszem ezt másokkal, hát akkor velem miért teszik? Szerencsére azonban valami új csajról hadováltak, aki nem én vagyok, és olyanokat mondtak, hogy nem akartam hinni a fülemnek. Elvileg tilos lenne bármelyik pasiban többet látnunk, mint egy kuncsaftban, de ők, tényleg arról beszélnek, hogy akivel az-az új lány lefeküdt, nagyon helyes, meg rendes, meg aranyos. Felvonom a szemöldökömet, aztán úgy csinálok, mint aki nem bámulja őket és elkezdtem rendezgeti a neszesszeremet. Itt, gyakorlatilag, minden közös, egymás szempillaspirálját, szemceruzáját és egyebét használjuk, nekem azonban van mindenből sajátom is. Ezek is jók, használhatóak meg minden, de azért a biztonság kedvéért elhozom mindig a sajátomat is. Mikor mindent bepakoltam a kis aranytáskába, behúzom a cipzárját és ledobom az asztal mellett álló fekete, nagy táskámba, amiben a saját ruháim, telefonom, kulcsaim, meg minden egyebem van. Ezt a táskát általában itt hagyom, amikor elmegyek valamelyik szobába, mert bízom abban, hogy senki sem lopkod. Éppen arra készültem, hogy még elugrom pisilni, amikor nyílt az ajtó és Ems lépett be, hasonlóan hozzám, köntösben és fehérneműben. Elmosolyodtam, mert ő gyors beszédbe kezdett, ami miatt először azt hittem, hogy baj van, aztán rádöbbentem, hogy már nincs időm pisilni. Ems direkt úgy mondta, hogy mi a helyzet, hogy a többiek ne hallják, még a végén irigykednek, hogy nekünk ilyen jó dologban van részünk. Szélesen mosolyodtam el és rögtön felálltam, a táskámat otthagyva léptem Ems mellé és aztán meg némán elindultam kifele. Szóval Monsieur Froth van itt és két lányt kér magához. Ez először is kicsit ijesztő, vajon ma mit kíván, másodszor azért kicsit izgalmas. Imádom az édeshármasokat, de sajnos nagyon kevés van belőlük itt. A legtöbb férfi ki akar egy egész éjszakára sajátítani egyetlen lányt, nem pedig kettőt. Meg hát a Madamme sem rajong ezekért túlságosan, bár ha sok pénzt lát a dologban, azért beleegyezik. Magassarkúm kopogott a padlón és néha-néha hátratekintettem Ems-re, aztán meg vissza is vettem a tempóból, hogy beérjen engem. Ma mind a ketten kellünk a férfinak és én ebben benne vagyok. Ems és én is biszexuálisak vagyunk, ez azt jelenti, hogy ha éppen az úr azt kívánja, még a szeme előtt, egymást is kényeztethetjük. A férfiak nagy része imádja nézni, aztán meg imád ebben részt is venni. Nem tudom még, hogy az úr mit szeretne, de nyitott vagyok bármire. Ems az egyik legjobb barátnőm, Halle és Lena mellett, a bordélyban, így teljesen megbízom benne. Meg aztán, nem is először tesszük. Ems-re pillantok, amikor belépünk a fogadószobába, ahol rengetegen vannak. Na jó, ez kicsit túlzás, de azért vannak emberek. Körülnézek és akkor meglátom az urat. Ha jobban belegondolok, tényleg nagyon jóképű és a felsőtestét is imádom, de ő egy kuncsaft, még erre gondolnom sem szabadna. Magabiztosan lépkedem felé, miközben egyik kezemmel könnyítek a köntösömön, hogy a melleim láthatóvá váljanak, persze, csak a mellbimbómig, mert azért a melltartó rajtam van. Mikor odaérek, nem hezitálok, leülök az úr mellé, az egyik oldalára, a másik fotelbe és közelebb húzódom. Meghagyom Emsnek a kezdést, nyisson valami szép mondattal. Rámosolygok a barátnőmre, és várom, hogy ő elindítsa a ma estét.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





:: 1-es szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: :: 1-es szoba   :: 1-es szoba Empty

Vissza az elejére Go down
 
:: 1-es szoba
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» :: 2-es szoba
» :: 3-as szoba
» :: 4-es szoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: It's hard to look right... :: Archívum-
Ugrás: