Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Charlotte Couteau

Go down 
SzerzőÜzenet
Charlotte Couteau

Charlotte Couteau


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2012. Apr. 15.

Charlotte Couteau Empty
TémanyitásTárgy: Charlotte Couteau   Charlotte Couteau EmptyCsüt. Ápr. 19, 2012 6:28 am







Name: Charlotte Emanuelle Couteau

Nicknames: Char, Lotte

Age: 22

Date of Birth: 1990. január 3.

Member Group: Local

Sexuality: heteroszexuális

Hometown: Marseilles

Face Claim: Evan Rachel Wood



Tell us about yourself.


Vannak, akik csak felszínesen ismerik Charlotte Couteau-t és ők csupán a rideg nőt látják bennem, aki teljesen beleőrült a bérgyilkosi szakmába és már egyenesen élvezi, ha valakit megölhet. Nem csak hivatásból. Egyszerűen imádom nézni, ahogy mások miattam szenvednek. Ezt talán az válthatta ki belőlem, hogy mostohaapám által már 16 évesen ismerkedtem a szakmával. Először úgy kezdődött, hogy megtanított a fegyverhasználatra, utána pedig jött a többi, míg 18 évesen „hivatásos” lettem. Négy év alatt pedig túlságosan is beleszoktam az egészbe. Kitűnően meg tanultam egyáltalán nem törődni mások érzéseivel és tökéletesen álcázni az én érzéseimet. Ráadásul még megszállott hazudozó is vagyok, aminek következtében rengeteg embert vertem át és vettem el a pénzét, esetleg az életét. Könnyen felhúzom magam, ám igyekszem nem kimutatni, hogy a legváratlanabb pillanatban vághassak vissza. Ezek alapján el lehet mondani rólam, hogy nem ismerek könyörületet…
Igen, akik nem ismernek úgy igazából, mind ezt gondolják rólam. Gonosz nőszemély, aki nélkül jobb hely lenne a Föld. De hiába is akarnám tagadni, még én is emberből vagyok, nekem is vannak nagyon komoly és mély érzéseim. Ezek az érzések főleg a családom irányába mutatkoznak ki. Bár örökbefogadott gyermek vagyok, akkor is Jean Couteu-nak és Danielle Couteau-nak köszönhetem, hogy családi körülmények közt és nem egy árvaházban nőttem fel. Mindennél jobban szeretem őket és bármit megtennék annak érdekében, hogy megvédjem őket. És nem csak ez az… Egyszer ugyanis túlságosan közel kerültem egyik áldozatomhoz. Igen, sajnos beleestem abba a hibába, hogy nem csak eljátszottam, hogy szerelmes vagyok belé, hanem tényleg az lettem. Utána pedig meg kellett öljem. Ez az emlék örökké kísérteni fog.

Do you have previous experience?


Ez itt az előtörténet helye. Ha nincs kedvetek leírni a karakter történetét percről-percre szerepjáték példát is elfogadunk.





THE ROLEPLAYER
| fabray | tizenhat |



made by amanda the pirate* at caution 2.0
Vissza az elejére Go down
 
Charlotte Couteau
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Satine Mespelare-Couteau
» Charlotte Dechanel ~ Kész!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: It's hard to look right... :: Archívum-
Ugrás: