Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Keira West

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Keira West
:: prostitute
:: prostitute
Keira West


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2012. Apr. 15.

Keira West Empty
TémanyitásTárgy: Keira West   Keira West EmptyVas. Ápr. 15, 2012 4:22 am







Name: Keira Ellen West
Nicknames:karaktered becenevei

Age:20

Date of Birth: 1991. szeptember 3.

Member Group: prostitute

Sexuality: biszexuális

Hometown: New York

Face Claim: Vanessa Hudgens



Tell us about yourself.


Élvezem az élet minden pillanatát, imádok szabad lenni. Eleinte azért árultam a testem, hogy tudjam fizetni a tanulmányaimat. Azóta meglehetősen megváltoztam, ott hagytam az egyetemet és most azt csinálom, amit élvezek. A nap nagy részében nem vagyok józan, de én így jól érzem magam. Pia, drog, csajok, pasik, mi kell ennél több? Van egy tetkóm: "My art is freedom" felirat ékeskedik az oldalamon, úgy gondolom ezzel a rövid mondattal könnyen lehet jellemezni engem. Sokan megvetnek, amiért nem foglalkozom a jövőmmel, megélek a szépségemből meg hát még abból amim van, de engem nem érdekel mások véleménye. Imádom a jó pasikat, és a jó csajokat, úgy érzem megtaláltam a nekem való helyet.

Do you have previous experience?


-Tűnj a lakásunkból!-ordította vörös fejjel az apám, odadübörgött a bejárati ajtóhoz, nagy erővel ráb*szott a kilincsre, amitől az ajtó kivágódott. Könny szökött a szemembe és próbáltam összeszedni magam. Ha kilépek azon a kapun talán soha nem jöhetek vissza. De mégis mit kezdjek egymagam 19 évesen, otthon, pénz és barátok nélkül? Itt sincs értelme maradni, mert a szüleim úgy néznek rám, mint aki megölte az anyját. Pedig csak megdolgoztam a pénzemért, ami a tanuláshoz kellett, szükségem volt rá. Igaz, erkölcstelen módszerrel, de csak segíteni akartam, és levenni a vállukról egy terhet. Tudom, nem jó kifogás, de még magamnak sem mertem bevallani, hogy élveztem. -Menj!-szólított fel újra távozásra az apám, akiről nem mellesleg tudni kell, hogy rendőr, szóval így buktam én le, hogy a testemet árulom. Lassan elindultam az ajtó felé, majd kiléptem a küszöbön. Mikor elindultam a lépcsőn az ajtó becsapódott mögöttem, ezzel is jelezve, hogy nem vagyok ide való többé.
Hát így kerültem én ide, a bordélyházba.





THE ROLEPLAYER
| mesi| tizennégy | -



made by amanda the pirate* at caution 2.0
Vissza az elejére Go down
Erin D. Dechanel
:: prostitute
:: prostitute
Erin D. Dechanel


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2012. Apr. 09.

Keira West Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keira West   Keira West EmptyVas. Ápr. 15, 2012 8:37 am

Salut mon amie!

Azt hiszem megalkottad nekünk a bordélyház legtündéribb és legártatlanabb "pillangóját". Kicsit kevésnek találtam az előtörténet részt és olvastam volna még a jellemedról is, de ELFOGADVA!

Foglalj avatart és titulust aztán irány játszani!! Wink
Vissza az elejére Go down
http://teenage-dream.hungarianforum.net/
 
Keira West
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: It's hard to look right... :: Archívum-
Ugrás: