Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 :: Rex Club

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Lena Castell-Blanch
:: prostitute
:: prostitute
Lena Castell-Blanch


Hozzászólások száma : 81
Join date : 2012. Apr. 09.
Tartózkodási hely : az ágyadban, édes

:: Rex Club      Empty
TémanyitásTárgy: :: Rex Club    :: Rex Club      EmptyCsüt. Ápr. 12, 2012 3:39 am

:: Rex Club      Rex-club-parizs
Vissza az elejére Go down
Yvaine Abagnale
:: prostitute
:: prostitute
Yvaine Abagnale


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2012. Apr. 14.

:: Rex Club      Empty
TémanyitásTárgy: Re: :: Rex Club    :: Rex Club      EmptySzomb. Ápr. 21, 2012 3:53 am


you'r kiss is my drog

:: Rex Club      Tumblr_lsp1n4BBtI1qh91jxo2_500
Char & Yvaine

flawless bitch each other





Nem tudom, mi a francért bámul már vagy tíz perce három pasi a hátam mögött álló asztaltól. Nő vagyok, tehát érzem, ha valaki figyel, és az sem véletlen nyilván, hogy engem néznek, nem pedig a többi nőt ebben a clubban. Talán valamelyik már a kuncsaftom is volt? Ajkamat finoman végighúzom a white lady-s poharam száján, miközben a széken feléjük fordulok. Csak egy kis mustra az egész. Talán azt a szőkehajút láttam már, aki a lámpafénykörén kívül ül, és ettől úgy néz ki, mint akit halálos kór gyötör évek óta. Talán ismerem... vagy nem. Sok férfit láttam már életemben, és sok nőt is. Nagy többségüket épp a bordélyházban ismertem meg, betérő vendégként, vagy munkatársként, vagy... vagy. Nincs vagy. Az én életemben a vagy nem sűrűn szerepelt eddig sem. Mert a vagy együtt jár egy választás ígéretével.

Nekem sosem volt választásom.

Csak tizennyolc voltam, mikor a pici Montrichardból Párizsba jöttem, szerencsét próbálni, mint a királyfi a mesében. Nálam nem volt hamubasült pogácsa, viszont rendelkeztem valami fontosabbal: tudtam táncolni. Igen, a szüleim ambícióinak hála már három éves korom óta balettoztam versenyszerűen, mikor az életembe további mániák törtek be. Ilyen mánia volt Párizs is, a lehetőségek, a fény, az élet, a szerelem városa - nos, szerelemből van bőven az utóbbi időben, én pedig legszívesebben végig okádnám a Szajna mentét, akárhányszor megpillantok ott egy-egy szédelgő párocskát. A saját életemet, a kis bolond, romantikus Yvaine-t juttatja eszembe, aki azt hitte, itt önmagára talál, és helyette berángatták valahová, amit sosem akart. Már csak halványan emlékszem, milyen kínokat éltem át az első néhány hétben. A testemet árulni? Én? A szüleimmel otthon, Montrichardban minden vasárnap ott ültem a templomban... ezek után áruljam a szerelmem? Legyek "olyan" nő?

Nos, a baj már készen volt. Vagy megadom magam, vagy meghalhatok éhen a csövesek közt a Notre Dame előtti térnek azon a részén, amit a touristák is elkerülnek. Egy újabb választás. És én választottam.

Szélesen elmosolyodok, majd rákacsintok a fiatalemberekre, majd visszapördülök a bárpult felé. A könyököm a pult krómozott lapjára támasztva iszom egy nagyobb kortyot az italomból, majd a pultos lányra ugrik a tekintetem, és roppant kommunikatívan megpendítem a poharam szélét mire felcsillan a szeme, és már adja is a következőt.

- Merci, Clara. - fél kézzel a hajamba túrva várom, mikor ér ismét a kezem ügyébe valami iható, s közben tekintetem a bárt pásztázza. Hamarosan megpillantok valakit, aki kimondottan érdekesen fest... a vörös lány ott áll a falnál,a kísérője talán magára hagyta, mindenesetre tutira nem ismer itt senkit. Nos... hadd szórakozzak legalább a kimenőmön egy kicsit!

Meg sem várva az italomat magabiztosan elindulnék felé, mikor egy bátortalan kérdést hallok valahonnan magam mellől, amit nyilván nem hozzám intéznek, de elegendő ahhoz, hogy a seggemen maradjak, és megszemléljem a mellém keveredő szőke lányt.

Clara már intézi is, bármiről esett szó, s nekem így több időm van, míg a lány vár. Szőke haj, világos szemek... nocsak, még egy francia. Párizsban viszonylag ritkán találkozni velük. Nincs akcentusa, amiből ismét erre következtetek. Ajkaimra széles mosoly kúszik, s közben fél szemmel megpillantom, ahogy a szőke fiatalember a nem is olyan messzi asztal mellől feláll, felénk indul. Érdekes.

- Bon soir. Azt hiszem, a szőke herceg hozzád jön... - bökök fejemmel az említett felé, tekintetem pajkosan a lányra emelve. - A helyedben kifizettetném vele az italomat. Már ha iszol. - adok konstruktív tanácsot, majd ismét meghúzom a poharamat.






TAG: CHAR. OUTFIT: HERE. ARTIST & LYRICS: RIHANNA & TE AMO. WITH LOVE - GAME ON TEMPLATE BY: SPARROW ! @ CAUTION. ONE LAST THING: ??? WORDS.


Vissza az elejére Go down
Charlotte Cassie Dechanel
:: guest
:: guest
Charlotte Cassie Dechanel


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2012. Apr. 15.

:: Rex Club      Empty
TémanyitásTárgy: Re: :: Rex Club    :: Rex Club      EmptySzomb. Ápr. 21, 2012 11:39 pm

:: Rex Club      Tumblr_lfzq2deTdT1qcteiqo1_500


Otthon voltam végre már vagy 2 napja. Hosszú volt az utam, s nem volt valami kellemes. Valamiért frusztrálva éreztem magam egész nap. Nem találtam a helyem, nem aludtam jól, folyton forgolódtam. Valahogy rossz érzésem volt, nem akartam itthon maradni, ezért jobbnak láttam, ha megindulok az éjszakába. Mert, hogy éppen rám sötétedet, de ez sem rettentetett el attól, hogy lelépjek itthonról. Még vagy 2 percet csak feküdtem a franciaágyamon a plafont bámulva, ami tengerkék színűre volt festve még pár hónappal ezelőtt. Erőt vettem magamon, s kikászálódtam az ágyamból. Első pillanatra megálltam a tükörnél, s megnéztem milyen állapotban vagyok, s hát nem voltam elragadtatva a látványtól.
-Hm... néztem már jobban is ki. Valahogy rendbe kell szednem magam, s jobb kedvem kéne hogy legyen végre, mert ez nem én vagyok. -gondolkodtam hangosan, végül arra a következtetésre jutottam, hogy veszek egy forró habos fürdőt, míg megengedtem a vizet addig a gardróbom felé intéztem az utamat. Rengeteg ruhám volt, s valahogy nem tudtam eldönteni mit kapjak magamra hirtelenjében. 15 percembe telt mire arra a következtetésre jutottam, hogy egy szexi selyem bordó miniruhát veszek magamra, amit megspékeltem egy hosszú szárú fekete tűsarkú csizmámmal. Már szinte kifolyt a vizem ezért gyorsan el is zártam. Hamar elmerültem a habokban. Ha 1 órát nem ültem a kádamban, akkor 10 percet sem. Felemelő érzés volt ez az egy óra, felfrissültem, és sokkal jobban éreztem magamat. Amikor egy szál töröközőben libbentem ki a szobámba, s leültem a tükör már is jobban tetszett a látvány. Elkezdtem lassan fésülködni, s amint elkészültem a sminkemmel, és a frizurámmal gyorsan magamra kaptam a ruháimat. Régen volt már ez a ruha rajtam, csak akkor veszem fel ha kedvem van egy kis szórakozáshoz. Amint elkészültem magamra kaptam a kabátomat, s miután bezártam az ajtó elindultam. Kedvem volt egy kis éjszakai sétához, a levegő tökéletesen szellős volt, nem esett, de nem is volt hideg. Épp elmentem egy club előtt mikor késztetést éreztem arra, hogy talán nem ártana egy kis szórakozás vagy esetleg feltűnés. Nem rég érkeztem meg a munkaügyi utamról, ezért kiakartam ereszteni a gőz, ez tűnt a legmegfelelőbbnek. Ahogy belibbentem az ajtón pár férfi szem rám szegeződött, régen éreztem azt már, hogy ilyen figyelemnek vagyok kitéve. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem élvezem ezt a helyzetet most. A zene csak üvöltött, viszont én még nem hangolódtam rá, de másra sem. Fogtam magam, leültem a pulthoz, s Clara kiszolgált egy itallal. Mielőtt megkaptam volna az italomat egy barna hajú lány szólt hozzám, mire én felkaptam a fejemet. Először a lány felé néztem, aztán megfordultam a táncparkett felé.
-Helló! Hm.. Nincs kizárva hogy igazad van. -a tekintettem a srác felé intéztem, miután megláttam. Bájos elmosolyodtam, ahogy szoktam, ez is az erényeimhez tartozik. Kedvem támadt egy kicsit játszani most, persze nem nagyon, de azért még is csak lány vagyok, használjam ki az adottságaimat is. Nem telt el 1 perc sem, és magamra vontam a figyelmét, kellemesen eldumáltam vele, lassan elcsábítottam a nézésemmel, és a mosolyommal. Míg nem aztán ő fizette ki a piámat. Nem sokkal később egy haverja elrángatta, én meg a pult felé fordultam.
-Nem rossz tanács volt. S nem is kellett sokat tenni érte. -mosolyodtam el kellemesen. -Charlotte vagyok,nagyon örültem. -mondtam el neki a nevemet, s ismételten Clara-tól kértem egy erősebb italt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





:: Rex Club      Empty
TémanyitásTárgy: Re: :: Rex Club    :: Rex Club      Empty

Vissza az elejére Go down
 
:: Rex Club
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: It's hard to look right... :: Archívum-
Ugrás: