Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Ariana Allen

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Ariana Allen
:: local
:: local
Ariana Allen


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2012. Apr. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : Párizs

Ariana Allen Empty
TémanyitásTárgy: Ariana Allen   Ariana Allen EmptyCsüt. Ápr. 26, 2012 2:01 am







Name: Ariana Allen

Nicknames: Ari, Ariana

Age: Tizenhét

Date of Birth: 1994.május.28

Member Group: Local

Sexuality: Hetero szexuális

Hometown: Franciaország, Párizs

Face Claim: Selena Gomez



Tell us about yourself.


Nem szeretem
✖Gyors kaják;; Nagyon hizlalóak, akármennyire is ízlik, több kára van mint haszna, a higiénia, ahol készülnek ismeretlen szó, mellesleg inkább egyél normális kaját...✖

✖Nagyképű fiúk/lányok;; Senki sem szeret barátkozni egy lenéző, fennhéjázó emberrel. Szerintem te sem, mert én sem. Ezer bocs ha te ilyen vagy, de csak te tehetsz róla. Szerintem minnél hamarabb változtass.✖

✖Környezet szennyezés;; Ha annyira nyomi vagy, hogy a saját környezeted és a saját lakóhelyed szennyezni akarod, akkor már úgy tedd, hogy a Föld napján elmész és helyrehozod. Egyébként meg gratulálok, mert így ha babonás vagy hamarabb eljön a Világvége.✖

✖Komoly emberek;; Egy bizonyos mértékben, természetesen elviselem, hogy komolyabb egy-egy ember az átlagnál, de könyörgöm ha már ott tartunk, hogy fapofává válik ez a komolyság akkor sürgősen hívni kell a mentőket, mert szerintem az én koromban nem jó befásult és szomorúfűznek lenni. Sőt semmilyen korban sem.✖

Szeretem
✖Humoros, aranyos pasik;; Szerintem, vagy legalábbis nagyjából minden csajnak bejönnek a vicces, poénkodó pasik. Ez alatt nem azt értem, hogy taplók és bunkók jönnek be, hanem azt, hogy az olyanok akikkel egy jót lehet bulizni, és méghozzá úgy, hogy nem is kell szórakozóhelyre menni.✖

✖Környezetvédelem;; Ha elolvastad a Nem szeretem, listámat akkor ezt is vágod.✖

✖Riviéra;; Ez egyértelmű. Tengerpart, napsütés, jó pasik, fagyi, bikiniben mászkálhatsz és még úszkálhatsz is...✖

✖Eiffel torony;; Az összes francia imádja, a turistákról meg nem is beszélve, "kis népünk" büszke is rá nagyon, és nekem főként azért különleges mert ez volt első csókom színhelye.✖

Személyiségem
✖Kedves, jó indulatú, rendes;; Általában mindenkivel megértő, kedves és természetes vagyok. Sőt mindig az vagyok...Nem kell tőlem megijedni, szerintem első látásra is megmondanátok rólam, hogy közvetlen vagyok.✖

✖Céltudatos, pedálgép;; Világ életemben tudtam, hogy mi akarok lenni, és ezért meg is küzdök. Amit elkezdek azt be is fejezem, és ha valamit akarok, akkor azt meg is szerzem és nem érdekel kin és min kell átgázolnom érte.✖

✖Akaratos;; Ha valami nem úgy alakul, ahogy én elképzelem akkor hatalmas hisztit vagyok képes csapni. Nem sipákolok, de azért eléggé ideges leszek,és sajnos ez mostanában elég gyakori.✖

✖Nagyszájú, harsány;; Ez a leggyakoribb énem. Nagy a pofám ezért elég gyakran vagyok nagy szarban. Ha valami nem tetszik azt egyből ki is mondom, vagy kiül az arcomra a nem tetszés.✖


Do you have previous experience?


1994 május 28-án láttam meg a napvilágot, egy gyönyörű tavaszi napon. A születésem helyszíne nem volt más mint a gyönyörű Franciaország szíve Párizs, a divat, a szerelem és még sok más olyan dolog hazája is, amiről nem tudok. A családom a lehető legátlagosabb emberek egyike közé tartoznak, azt a kicsi affért kivéve, hogy anyám prosti volt és nem tudom/tudja, hogy ki az apám. De ezt leszámítva én is egy átlagos gyerek vagyok a sok közül. Nem panaszkodhatok. Mindig is megkaptam amire csak vágytam, vagy legalábbis a nagy részét, mert anyu azon volt, hogy mindig meglegyen mindenem, és soha ne közösítsenek ki a társaságból, úgy ahogy vele is tették, csak azért, mert olyan szegény családból származik, hogy prostitúcióval keresi a pénzét. Állítólag már, 15 éves kora óta. Ez az egyetlen dolog, amiről nem hajlandó beszélni velem. Úgy érzem neki ez nagyon kínos téma amit, teljes mértékben meg is értek. Kicsike koromban, sőt nem is annyira kiskoromban, általánosban folyton anyu foglalkozásával csesztettek. Ami az elején teljesen kiütött, de aztán már csak elengedtem a fülem mellett, és megtanultam mások véleménye nélkül élni.

Világ életemben imádtam, ha én lehettem a középpontban.
Ez nem volt máshogy a suliban sem.






THE ROLEPLAYER
| user neve kisbetűkkel | korod betűkkel | multik neve (ha van)



made by amanda the pirate* at caution 2.0
[b]
Vissza az elejére Go down
Erin D. Dechanel
:: prostitute
:: prostitute
Erin D. Dechanel


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2012. Apr. 09.

Ariana Allen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ariana Allen   Ariana Allen EmptyCsüt. Május 03, 2012 3:47 am

Ariana Allen Elf_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
http://teenage-dream.hungarianforum.net/
 
Ariana Allen
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: It's hard to look right... :: Archívum-
Ugrás: