Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Satine Mespelare-Couteau

Go down 
SzerzőÜzenet
Satine Mespelare-Couteau

Satine Mespelare-Couteau


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2012. Apr. 19.
Age : 32
Tartózkodási hely : Paris

Satine Mespelare-Couteau Empty
TémanyitásTárgy: Satine Mespelare-Couteau   Satine Mespelare-Couteau EmptyPént. Ápr. 20, 2012 2:04 am







Name: Satine Mespelare-Couteau

Nicknames:'Tine, Sat

Age:20

Date of Birth: 1991.06.28

Member Group: prostitutie

Sexuality: biszexuális

Hometown: Montreiul Sur-mer

Face Claim: Susan Coffey


Tell us about yourself.


Először is szögezzük le: imádom a szexet. Soha nem okozott nekem problémát, hogy idegen férfiaknak áruljam a testemet, szabadidőmben pedig szívesen hancúrozok a kolléganőimmel. Teljesen mindegy, hogy férfi, vagy női test, az emberi test gyönyörű, és a szex a legfontosabb örömszerzése. Sőt, talán még jobban is felüdít, egy kis sexy-time a többi cicussal, szerencsére a lányok többsége itt biszex, szóval, ha egy kis női kényeztetésre vágyok, mindig akad partnerem benne.
Játékos vagyok, és mosolygós, de úgy tudom változtatni az arcom, ahogyan a pillanat kívánja. Őszinte vagyok, és sose támadok hátba senkit, és nagy örömmel ˝tanítgatom˝ a kezdőket, legyen az kolléganő, vagy kuncsaft.
Szerencsére nem vagyok az a szerelmes típus, túl fiatalnak tartom magam hozzá. De lehet, hogy jön valaki, aki...
Az egyik álmom, hogy megtaláljam Virgine-t. A másik... hát azt még magam is keresem!

Do you have previous experience?


Tizennégy voltam, mikor anyám eladta a szüzességem. Egyáltalán nem hibáztatom, kevés volt a pénze, én pedig elég kifejlett lányka voltam, és anyám jól tudta, mennyit kereshet az üzleten. Úgyhogy elárverezett a bordélyházban. Nem féltem, sőt, kíváncsi voltam. Addig egy zárdában nevelkedtem, irgalomból, de a kedves nővérek megelégelték a szemtelenségem, és az erkölcstelen túlfűtöttségemet - ahogy ott fogalmaztak. Szó, mi szó, kevés dolog érlel meg valakit annyira a testi örömökre, mint egy zárda. Sok kamaszodó kislány összezárva... Hm.
Volt egy idősebb lány a zárdában, 16 lehetett akkor, én pedig 12. Virgine-nek hívták, és gyönyörű volt. Hárman-négyen aludtunk akkortájt egy ágyban, én aludtam középen, mert a többiek mind idősebbek voltak. Virginie feküdt mellettem, és ő mindig cirógatott elalvás előtt, már kisebb koromban is. mindig kellemes érzés volt, de azon az éjszakán egyre merészebb helyen kalandozott a keze. Automatikusan feléfordultam, és odafészkeltem magam hozzá. Nagyon jó érzés volt, amit csinált, kéjesen sóhajtottam egyet, és ettől azt hiszem még jobban beindulhatott, mert végigsiklott finom keze apró melleimen, aztán a fehérneműmbe nyúlt. Kicsit összerándultam, de azt hiszem, csak a meglepetéstől.
- Cssss, kicsi Tine - becézgetett suttogva, lélegzet-visszafojtva, én pedig izgatottan vártam, mi fog ebből kisülni. - Csak simogatlak, mert annyira szép vagy, és én szeretlek téged.
- Én is szeretlek téged, Virgie - rebegtem meghatottan, gyermeki ártatlansággal, és éreztem, ahogy az ujjai odalent simogatnak. Úgy aludtam el.
minden este egyre merészebb lett, az ujjai egyre beljebb csúsztak, aztán egy este kettesben maradtunk a fürdőben, mert az egyik nővér visszazavart engem, hogy koszos a nyakam. Kint játszottam az udvaron, a sárban, persze, hogy koszos volt a nyakam. Elfenekeltek, és visszaküldtek mosakodni, és Virginie-t nevezték ki felügyelőnek, hogy biztos megmosakodjak.
Virginie egy darabig csak ölelt, és simogatott, azt mondta, a nővéreknek nincs joga megverni engem, senkinek sem szabad kislányokat bántani. Lassan kibontott a ruhámiból, és azt mondta, hogy majd ő megfürdet. Ő is levetkőzött, nagyon szép teste volt, rögtön az jutott eszembe, hogy remélem én is így fogok kinézni, mint ő. Beszappanozott, és lassan cirógatni kezdett a mosdókesztyűvel mindenhol, libabőrös lettem, és akkor szájon csókolt. Még sosem csókolt meg senki, nem tudtam, hogy kell, de ajka és a nyelvei türelmesen tanítottak meg mindenre.
Pár év múlva viszont lebuktunk, hogy csókolózunk a zárdakertben, és akkor mindkettőnknek mennie kellett.
Aztán ugye anyám eladta a szüzességem, egy középkorú úriember vett meg, és nagyon jó volt vele, aztán ott is ragadtam a bordélyban. Mindig jó kedvem van, a Mádám nagyon meg van velem elégedve, és hat éve űzöm nála az ipart, úgyhogy elég profinak számítok a lányok között. munka közben férfiakat kényeztetek, szünetben pedig elcsigázott kolléganőimet - rászolgáltam hát a jóhíremre.





THE ROLEPLAYER
| becky | twenty |



made by amanda the pirate* at caution 2.0
Vissza az elejére Go down
 
Satine Mespelare-Couteau
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Charlotte Couteau

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: It's hard to look right... :: Archívum-
Ugrás: